kolmapäev, veebruar 27, 2013

III Artishoki Biennaali kataloogi esitlus ja vestlusring

21. veebruaril toimus Tallinnas Apollo raamatupoes AB III kataloogi esitlus. Vestlusringis "Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist" osalesid Maria-Kristiina Soomre, Rebeka Põldsam, Krista Kodres, Marek Tamm, Andreas Trossek ja Margus Tamm; modereeris Liisa Kaljula. Fotoreportaaži toob Artishoki lugejateni Maarin Mürk.

Ürituse pressiteadet on võimalik lugeda siit: http://artishok.blogspot.nl/2013/02/kuidas-kirjutada-kaasaegsest-kunstist.html ja NB! kataloogi ennast on võimalik tellida siin leheküljel paremal ribal asuvate linkide kaudu.

PS. Kogu üritust salvestas ka Artishok TV, nii et ümarlauaga on lootust kohtuda ka kõigil neil, kes esitlusele ei jõudnud.


Rahvast oli kohale tulnud palju, nii et sujuvalt võeti üle ka kohvik.

Hullud päevad


III AB kuraator ja vestlusringi moderaator Liisa Kaljula saadab publikule naeratuse ning let`s go!


Kõlavad seisukohad, avaldatakse arvamusi, meeleolu on viisakas ja reserveeritud - nagu neil aruteludel siinmail ikka.

Publik on ka viisakas, kuulab tähelepanelikult.


Sõda oli posti taga

Ilmselgelt on Marek Tamm öelnud midagi vaimukat... näiteks, et kunstikriitika käitub tihti nagu Tuhkatriinu filosoofide ballil vms.

Tuleb teha märkmeid!

Hea tuju võib tulla ka hoopis ette sattunud kokaraamatust.

MC MK

Mikri on haaranud kunst.ee peatoimetaja Andreas Trossek.

Misiganes see ka ei ole, mida Liisa antud hetkel mikrofoni räägib, igatahes on see Trosseki kulmu kortsu tõmmanud. Liisa seljatagust kaitseb aga igal juhul kõrge virn värskeid AB katalooge.

Natüürmort käte ja THE raamatuga.

Räägitu on publiku mõtlikuks teinud - mitmed pead vajavad toetamist.

Arutelu väike lisaosa - Liisa ja Marek vestlevad sellest, kuhu kirjastamine tänapäeval liigub ja mis koht võiks selles olla print-on-demandil.

Hahaaaaa, aeg anda kätte värskeid raamatuid!!!

Võidukas kuraator šokolaadi ja trükisega


Paremalt ilmub kaadrisse käsi, mis hakkab värsket kaupa käest sikutama

Mis minu käes, see minu oma

Õnneks jäi AB katalooge Apollo raamatupoodi veel, küll peidetuna, aga ega tõelised huvilised end sellistest väikestest takistustest heidutada lase ning leiavad värske kraami varemete, konserveerimisbiloogia, kadunud kaheksakümnendate jms vahel üles!Kommentaare ei ole: